Dodací podmínky


Dodací lhůty:
Razítka vyrábíme na objednávku do 2 pracovních dnů od odsouhlašení korektury.


Způsob dodání:

Přepravní služba PPL
Přepravní služba Vám zboží doručí až do firmy nebo domácnosti. Cena zboží bude navýšená o dopravné 130 Kč s DPH. Zboží bude zasláno na zadanou adresu. Dodání většinou následující den od expedice zboží. Dopravce zboží vynáší pouze za první uzamykatelné dveře.

Česká pošta - balík do ruky
Cena zboží bude navýšená o poštovné ve výši 140 Kč s DPH . Zboží bude zasláno na zadanou adresu. Dodání většinou následující pracovní den od expedice zboží.

Česká pošta - doporučený dopis
Cena zboží bude navýšená o poštovné ve výši 60 Kč s DPH . Vhodné pro menší produkty, které je možné zabalit do poštovní obálky jako např. poduška, náhradní štoček, lištové razítko apod. Vždy je vyžadována platba předem.

Osobně
Kupující převezme zboží po předchozí domluvě ve vybrané provozovně.

 

Způsob platby:

Dobírka
placení při předání zboží zákazníkovi přepravní službou nebo Českou poštou. Cena zboží bude navýšena o doběrečné 40 Kč s DPH.

Platba předem
kupující uhradí předem částku na účet dodavateli. Zboží je expedováno  po připsání částky na náš účet. Číslo účtu: 2000292639 / 2010, jako var. symbol uveďte číslo objednávky. Údaje k platbě Vám budou zaslány rovněž v opisu objednávky.

Hotově
při převzetí zboží v provozovně dodavatele

Při objednávce převyšující částku 1000 Kč bez DPH je dopravné  ZDARMA.Na Slovensko zboží nezasíláme.

Rychlost dodávky Razítka dodáme do 24 hodin
od odsouhlašení

Doprava zdarma Razítka vám dopravíme
zdarma od 1000 Kč bez DPH

Tradice Razítka vyrábíme od roku 1990
Tisíce spokojených zákazníků.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2023   Všechna práva vyhrazena. Zobrazují se ceny včetně DPH
8.6.2023